מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

שיטה טבעית שלא פוגעת בסביבה!

מגמת השמירה על איכות הסביבה אותה ניתן להרגיש בשנים האחרונות לא פסחה גם על ענף ההדברה, כיום ניתן לזהות שימוש גבוה יותר בחומרי הדברה ירוקים הן במגזר התעשייתי והן במגזר הפרטי. חומרי ההדברה הירוקה הם בטוחים יותר לשימוש ואינם פוגעים בסביבה.

ראשית מהי הדברה ירוקה?הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא הדברה העושה שימוש בחומרים טבעיים שאינם פוגעים בסביבה תוך כדי מלחמתם במזיקים, הדברה ירוקה היא למעשה חיקוי של הטבע וההעתקה של מנגנוני ההגנה של הצמחים כנגד אותם המזיקים מהם אנו מעוניינים להיפטר.

דוגמא לצמחים כאלו הם נענע, שום מרווה וצמחי תבלין נוספים המכילים חומרים שדוחים את המזיקים.

אלו המעוניינים להכין חומר הדברה ירוק ביתי יכולים להשרות את עלי הצמחים במים למשך כ-24 שעות, לאחר מכן לדלל את הכמות ולרסס על הצמחים.

הדברה ירוקה בשילוב צמחים

הדברה ירוקה עושה שימוש בשילובם של צמחים מסוימים בגינה הביתית בכדי שירחיקו את המזיקים, צמח הבזיליקום מצוין להרחקת חולדות שאינן סובלות את ריחו והשום הינו דוחה חרקים מצוין.

שיטות נוספות עושות שימוש בחרקים כדוגמת חיפושית משה רבנו, הטמעת חיפושיות אלו בגינה מצוינת לחיסול כנימות העלים.

בחירת מדביר

מרכיב חשוב בהצלחת תהליכי הדברה ירוקה היא בחירה נכונה של המדביר, כאשר מעוניינים בביצוע הדברה ירוקה אמינותו ויושרו של המדביר הם החשובים מכל שכן הרכב החומרים שבהם נעשה שימוש אינו נגיש או מובן לרובנו.

ענף ההדברה צועד קדימה בצעדי ענק כאשר בפסגתו ניצבת ההדברה הירוקה, רתמו עוד היום את יתרונות הדברה זו לעזרתכם וניצחונכם על המזיקים מובטח לכם.

אז אם אתם מעוניינים בחברת הדברות מקצועית, חייגו עוד היום למספר 072-258-7868.

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!