מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

הדברת דבורים מקצועית בתל אביב

חברתנו מתמחה בהדברת מזיקים שונים בדגש על דבורים, חברתנו מביאה עמה ניסיון רב בהדברת דבורים תוך שימוש בכלים ושיטות הדברה מתקדמות.

טיב היחסים ביננו לבין הדבורים דומה למערכת אהבה שנאה, אנו נהנים מהדבש אותו הן מפיקות אך נרתעים מכל מפגש מקרי עמן.דבורה

אם תנסו לפשפש בזיכרונכם כמעט בטוח שתמצאו לפחות מפגש אחד אותו חוויתם עם דבורים, מפגש שככל הנראה הסתיים עם מעט דמעות וקוביית קרח המכסה על מקום העקיצה.

חשוב לדעת

גודלה של הדבורה נע בין מילימטרים בודדים ועשוי להגיע אף לארבעה סנטימטרים, הדבורה מצוידת בעוקץ בו היא משתמשת לצורכי הגנה והתקפה. 

עוקץ הדבורה מורכב משלושה חלקים, הראשון נקרא נדן וזהו למעשה החוד העוקץ אותנו, על גבי הנדן יש שתי שיניים משוננות הנועלות את החוד בקורבנו. החלק השני הוא בית הקיבול לארס, זוהי בלוטה המתמלאת דרך קבע בנוזל חומצתי, החלק השלישי הוא בלוטת ארס נוספת המלאה בנוזל בסיסי.

עובדה שאין רבים מודעים לה היא שבעת עקיצת הדבורה משתחרר ריח הארס המאותת לדבורים אחרות על מקום העקיצה ומורה להם להמשיך ולעקוץ באותו המקום.

אם גם אתם סובלים מקן דבורים הפוגע באיכות חייכם לנו התשובה, חברתנו מתמחה בהדברת דבורים תוך שימוש בחומרי הדברה ירוקים המבטיחים מינימום נזקים לסביבה. 

אנו מביאים אתנו ידע וניסיון שנרכשו לאורך מספר עשורים של פעילות בשוק ההדברה המקומי ואנו מספקים את שירותינו למאות בעלי עסקים ופרטיים.

לייעוץ מקצועי, הצעות מחיר והזמנות שירותי הדברה התקשרו למספר: 072-258-7868

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!