מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

הדברת תיקנים - הג'וק השכיח בישראל!

חברתנו מתמחה בהדברת מזיקים בדגש על ג'וקים ומקקים בתל אביב והסביבה, אנו עושים שימוש בחומרי הדברה ירוקים, טכנולוגיות מתקדמות ומקצועיות חסרת פשרות.

במידה וראיתם מקק אחד שנע בין כותלי הדירה שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים במאה אחוזים כי הוא לא לבד. 

אבל לפני שאתם רצים לחנות הקרובה למקום מגוריכם ורוכשים את התרסיס החדיש ביותר שמבטיח לכם הגנה מלאה מפני מקקים (ג'וקים), חשוב שתדעו שרוב התרסיסים המשווקים היום הם חסרי תועלת מול המקקים. 

אז נכון, אולי תצליחו לחסל את המקק הספציפי שתשפריצו עליו את החומר הרעיל, אבל לרוב התרסיסים האלו גורמים ליותר נזק מתועלת כיוון שהם מסוכנים לא רק למקקים אלא גם לבני אדם.

תיקן אמריקאי

אחד החרקים השכיחים בארץ ובעולם הוא התיקן האמריקאי, כל אחד המעוניין להיזכר במראהו מספיק שייזכר בפעם האחרונה בה הוא הבחין בג'וק מטייל לו על רצפת הבית. אורכו של תיקן אמריקאי בוגר הוא בממוצע כ- 4 ס"מ וגובהו כ – 7 מ"מ, התיקן ניזון מכל הבא ליד והוא מסוגל להתקיים משאריות צמחים, שאריות בשר ופסולת אורגנית אחרת. התיקן מעדיף סביבה טרופית לחה וחמימה אך למעשה ניתן למצוא אותו כמעט בכל סביבה גאוגרפית אחרת שכן הוא הסתגל היטב למחיה בצד האדם.

אחד האתגרים במלחמה נגד התיקן האמריקאי קשורה למחזור החיים שלו, נקבת התיקן מטילה כחמש עשרה ביצים הבוקעות להם תוך מספר ימים. 

תהליך ההתבגרות של התיקן הוא קצר ואורך כשישים ימים ואורך חיין הממוצע הוא כ – 15 חודשים.

חברתנו מביאה עמה שיטות וטכנולוגיות מתקדמות המבטיחות קטילה של כל התיקנים בבית, אנו עושים שימוש בחומרי הדברה ירוקים המבטיחים תוצאות מצוינות ובטיחות מקסימלית לסביבה.

תיקן גרמני

חברת מדבירית מתמחה בהדברת תיקנים (ג'וקים) בדגש על התיקן הגרמני, אנו מביאים אתנו שיטות הדברה מתקדמות המבטיחות תוצאות מהירות ואפקטיביות בשטח.

התיקן הגרמני מזכיר במראהו את התיקן האמריקאי ומרבית הסיכויים שרבים מקוראי שורות אלו לא ידעו להבדיל בין השתיים, תיקן זה נפוץ בבתים רבים והוא בעל כושר הסתגלות והישרדות גבוהים. את התיקן הגרמני ניתן למצוא בסדקים בקירות, בתוך ארונות ובתוך ציוד חשמלי, התנאים החמימים במקומות מסתור אלו מאפשרים לו לפעול ולהתרבות לאורך כל השנה.

בשונה מהתיקן האמריקאי נושאת נקבת התיקן הגרמני את שק הביצים על גבה, כחודשיים מרגע בקיעת הביצים חוזר מעגל הרבייה והתיקנים הצעירים ימשיכו ויתרבו שוב.

אנו מתמחים בהדברת התיקן הגרמני, בשונה מחרקים אחרים לאחר התייבשות חומר ההדברה קטנים הסיכויים לחיסולו של התיקן, מסיבה זו נדרשת פעולת הדברה מקצועית שתבטיח שחומר ההדברה יפגע בכל תיקן גרמני הנמצא בביתכם. 

משימת ההדברה מבוצעת בידי צוות מדבירים מנוסה המביא עמו ידע וניסיון אותם רכש לאורך שנים ארוכות של פעילות בשוק ההדברה המקומי.

חברתנו שמה דגש על בטיחות תהליך ההדברה בתל אביב ובכלל, אנו עושים שימוש בחומרי הדברה ירוקים שאינם מכילים זרחן אורגני ואינם מזיקים לא לנו ולא לסביבה.

לייעוץ מקצועי, הצעות מחיר והזמנות התקשרו למספר 072-258-7868 ונשמח לעזור לכם

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!