מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

כיצד מבצעים הדברת נמלים ועכברים?

כיצד מבצעים הדברת נמלים ועכברים?

ניתן לומר כי נמלים ועכברים נמנים בין המזיקים שמביאים הכי הרבה נזק בריאותי, היגייני ותברואתי  לאדם ולסביבתו. במאמר שלפניכם אמנה את הסיבות לכך וכמו כן את שיטות ההדברה הנפוצות ביותר בתחום זה.

הדברת נמלים

נמלים הינם חרקים קטנים שצצים בכל מקום – במטבח, בתוך הארונות, במחסן, בחריצים ובכל מקום שלא חשבתם עליו. אם יש לכם נמלים בבית זה אומר שהן בנו לעצמן קן בתוך הבית שלכם. נמלים מעבירות מזון ממקום למקום ובכך מטנפות מאוד את השטח.

לקריאה נוספת אודות הנושא כנסו לעמוד נמלים.

איך מדבירים נמלים

כדי להדביר נמלים צריך למצוא ולהדביר את המלכה כי בלעדיה אין קן נמלים. הדברה חכמה צריכה להיות הדברה באמצעות פיתיון מזון רעיל חזק אשר יפתור את הבעיה במהירות ושהיא לא תחזור על עצמה.

ניתן גם להשתמש בחומר כימי חזק על מנת לגרום להדברה וודאית של כל הקן ומלכתו.

הדברת עכברים

עכברים הם מכרסמים שמאד מזיקים לאדם  ולסביבתו – במזון, בשדות, ובכל מה שהם נוגעים הם עשויים להביא מחלות קשות וטפילים לבני האדם. עכברים מצויים בכל מקום אפשרי לרבות פחים, שדות, חצר, בית, גינה ועוד.

כמו כן הם מכרסמים חוטים (חשמל, בגדים, מים) ובכך יכולים להביא לנזק תשתיתי חמור. ההדברה של העכברים מצריכה מאמץ מיוחד של חברת הדברה מקצוענית בתחום.

>>קרא עוד אודות הדברת עכברים.

שיטת ההדברה של העכברים

ראשית יש לאתר את המקום שבו הם נמצאים – בשלב הבא יש להדבירם בשיטות שונות כמו ריסוס, מלכודות, הדברה כימית (רעלים) או אורגנית. כיום הרבה אנשים מעדיפים את ההדברה הירוקה שבה משתמשים במכשור אלקטרוני מיוחד המפיץ רעשים שמפחידים את העכבר.

בחירת חברת הדברה

מומלץ לקחת בעלי מקצוע אשר מספקים שירות הדברה מקצועי עדיף עם ניסיון מוכח בהדברה מסוימת עם מחירים נוחים ללקוחותיהם. מוכרחים כמו כן לוודא שלאותו מדביר בתל אביב יש אישור ורישיון מיוחד להדברה כי השימוש בחומרי הדברה מצריך שימוש הולם. חומרים אילו עלולים לסכן את דרי הבית בשימוש לא נאות.

לסיכום, נמלים ועכברים נחשבים ובצדק למזיקים מאד לאדם ולסביבתו על כן יש לקחת חברת הדברה מיומנת ומקצועית שתעשה עבודה יעילה ואפקטיבית בתחום. עבודה מקצועית מבטיחה תוצאות טובות ואיכותיות בשטח – מבלי שום סכנה או נזק לאדם ולסביבה ויחד עם זאת מבטיחה הרחקה מידית של המזיקים.

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!