מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

כל הבית נמלים נמלים

כל הבית נמלים נמלים

הנמלים, סמל החריצות והשקדנות, המקור אשר עצל מונחה ללכת אליו על מנת ללמוד פעלתנות מהי, הן המכה הכואבת והמציקה ביותר מבין כל מכות המזיקים המוכרות לנו.

נמלים אינן מסוכנות לבני האדם, אינן מסוגלות להסב להם כאב פיזי או לגרום למוגבלות רפואית כלשהי, להוציא מספר מועט של אלרגיות ורגישויות לעקיצות חרקים. התופעה שגורמת לבעלי בתים, עסקים ומבנים ציבוריים לצאת מדעתם ולחפש כל דרך להיפטר מאותן נמלים היא תופעת המסה. הנמלים, כחיות חברתיות וסוציאליסטיות באופיין, לא יעשו דבר בלי חברותיהן ומשפחתן המורחבת, מאוד מורחבת, יש לציין.

קן נמלים ממוצע יכול להכיל מאות ואלפי פועלות פשוטות, ולדים בשלבים כאלו או אחרים של גולם וכמובן גם מלכה אחת או יותר שתפקידן לדאוג לקיום הדורות הבאים ולהתנהלות תקינה של הקן. הבעייתיות העיקרית עם נוכחות נמלים בבית היא תברואתית. הנמלים מסוגלות לסחוב משא שכבד פי כמה וכמה ממשקל גופן, בעיקר מזון וחומרים החשובים לבניית הקן ופיתוחו. הנמלים מגיעות למקורות מזון, בעיקר פתוחים ומתוקים ולנסות לאגור אותו ולקחת אותו חזרה לקן, מה שאנו, בני האדם, רואים בכל זה הוא קבוצה של נמלים מטיילת בתוך האוכל שלנו או של חיית המחמד שלנו ומזהמת אותו. בעיה נוספת היא היכולת של הנמלה לאלתר מסלולים עוקפים באם המסלול הישיר שלה לקן נחסם ולכן נחילי הנמלים יעברו לאיטם לחלקים אחרים בבית, גם אם המסלול שנצפה ייחסם או שמקור המזון יילקח משם.

הנמלים הן יצורים אינטליגנטים הפועלים בתקשורת מלאה אחת עם רעותה ולכן הן יודעות גם להתגבר על סכנות ועל בעיות שעולות, כמו ריסוס או מסלול לא בטוח, כך שללא פעולה של הדברת מזיקים ע"י מדביר מקצועי מלאה ומושלמת, הבעיה לא תיפטר אלא רק תיראה כנעלמת או כמצומצמת יותר. היקף ההתרבות ואורך החיים הארוך של נמלה סטנדרטית מבטיחים כי לאורך זמן ילך הקן ויתאושש עד לחזרתו להיקפים שלפני ההדברה הלא מושלמת.

הדברת נמלים היא, ככל שעצם המחשבה על תמימותן יכול לעורר בנו אמפתיה וסימפטיה כלפיהן, הכרח שיש לבצעו בכל מקום ציבורי לא כל שכן בבית הפרטי של כל אחד מאיתנו.

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!