מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

חברת מאסטר הדברות גם בבאר שבע!

גרים בבירת הנגב? אתם בטח נהנים מהחמימות הנעימה של הדרום והשלווה. 

אבל, לעיתים השלווה שלנו מופרת, לצערנו, ע"י מזיקים מסוגים שונים. 

רגע אחד! לפני שאתם מזדרזים לבצע ריסוס וחיטוי בעצמכם, כדאי שתקראו את השורות הבאות: ראשית, במקרה של הופעת מזיקים, כדאי תמיד לקרוא למדביר מקצועי מבאר שבע, כך שזמן ההגעה אליכם יהיה נמוך.

למה אנחנו צריכים עזרה מקצועית? הרי מדובר בסך הכל בכמות קטנה מאד של מזיקים, לעיתים. 

מסתבר, שלעיתים הדברה נכונה וחכמה היא לאו דווקא נקודתית, אלא כזו שתגלה את מקור הבעיה. 

לדוגמא, אם הופיעו אצלכם שני טרמיטים, לא די לבצע עליהם הדברה נקודתית, צריך להזמין הדברת טרמיטים באופן מקצועי, שתגלה את מקורם ותעלים אותם.

איך מתבצעת הדברה חכמה?

מדבירים שמחשיבים את עצמם למקצועיים יודעים לזהות קנים של מזיקים ואת מקורם, בפרט כשמדובר במזיקים שחיים בקבוצות, כגון נמלים - אם יעלימו את המלכה שלהם, גם שאר הנמלים ייעלמו מהסביבה. 

כמו כן, מדביר מקצועי בתל אביב, גם יוכל להמליץ לכם על שיטות שונות של טיפול מונע, בפרט אגב במקרה של הדברת טרמיטים, בה מומלץ בתור טיפול מונע כגון ייבוש מים שהצטברו על הגג, טיפול בדליפות וכיו"ב. זה אמנם לא מעבודתו של המדביר, אבל טיפים ועצות כאלה מראים על מקצועיות בתחום המזיקים. 

כמו כן, תתפלאו אולי לגלות שלא תמיד ריסוס וחיטוי הם דווקא התשובה האולטימטיבית עבור הדברת מזיקים - יש גם שיטות אחרות.

מהי הדברה ירוקה?

מדובר למעשה בסוג של הדברה שלא פוגע באדם וגם לא פוגע בסביבת האדם - אלא רק במזיקים עצמם. ריסוס באמצעות DDT, כבר מזמן נחשב לשנוי במחלוקת, ולכן מדבירים רבים מוצאים שיטות שונות וחדשות להרחקת מזיקים, שלאו דווקא תכלול חומרים כימיים שונים ומשונים. 

לדוגמא, הרחקת מזיקים באמצעות שריקה. זה אולי נשמע לכם קצת מוזר, אבל כמו שיש משרוקית ייעודית עבור כלבים, שרק כלבים שומעים, כך קיימת גם משרוקית עבור מכרסמים - מדובר בטונים צורמים מאד עבור המכרסמים, שגורמים להם לעזוב את החורים בהם הם מסתתרים ולצאת החוצה. כך, אם אתם מתעניינים בהזמנה של הדברת מזיקים אל תשכחו להתקשר ולשאול על שיטות ההדברה השונות, לשאול מה הניסיון של המדביר, לשמוע עצות על טיפול מונע, ולזכור שלא תמיד דווקא הריסוס הוא התשובה המנצחת להכל.

חברת מאסטר הדברות בעל ניסיון של למעלה מ 10 שנה בתחום ההדברות, אם אתם מעוניינים בחברת הדברות מקצועית בבאר שבע חייגו עוד היום: 072-258-7868

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!