מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

טיפול במזיקים בהרצליה

הזמנה של חברת הדברת מזיקים תפתור לכם את כל בעיית המזיקים במהירות וביעילות. איך בעצם נדע שהזמנו מדביר בהרצליה שהוא מקצועי, מיומן ובעל רישיון? בקשר לרכיב השלישי, דווקא אין שום בעיה - פשוט תבקשו לראות את הרישיון. 

מדביר עם רישיון להדברה לא יחשוש מן הסתם להציג לכם את הרישיון, ורבים מהם אף מציגים אותו במודעות הפרסומת השונות. 

באשר למקצועיות ומיומנות - אתם אמנם לא מומחי מזיקים, אבל מה שאתם צריכים לדעת זה שלכל מזיק יש שיטת טיפול שונה, ואף יש מספר שיטות שונות לטיפול במזיק. מדביר שמציע לכם לבצע רק ריסוס וחיטוי ולא אף שיטה אחרת כנגד כל המזיקים הוא כזה שעדיף לא לחבור אליו. אז אילו שיטות יש? תלוי במזיק.

מה עושים מול טרמיטים?

הטרמיטים, בישראל, ובכל העולם בעצם, הם סוג של מכה רצינית מאד - במידה כזו שהמשרד לאיכות הסביבה אף ממפה מקרים, שבהם הטרמיטים פגעו בחפצים שונים ובאיכות החיים של אנשים בישראל. 

הטרמיטים הם בעצם מזיקים, אשר ניזונים מהעמילן והתאית שיש בעץ, ולכן יש להם נטייה לחבב כל מיני מוצרי עץ שיש בבתים שלנו. אין טעם לחכות לנציגי המשרד לאיכות הסביבה שיגיעו אליכם הביתה - הזמינו חברת הדברות, שיבצעו הדברת טרמיטים בשיטה של שימוש בחומר מיוחד כנגד טרמיטים, ותיפטרו מהבעיה בהקדם. מדובר אגב בחומר מיוחד שאחזקתו מורשית רק לבעלי רישיון הדברה. זה לא מוצר שאפשר לקנות בכל חנות.

ומה עושים במקרה של עכברים?

לכל מי שמעדיף שיטות יותר בריאות, גם למזיק, גם לבני האדם, גם לחיות המחמד וגם לסביבה באופן כללי, ישמח לדעת שדווקא בתחום המכרסמים, יש פתרונות שונים של הדברה ירוקה. 

שיטה אחת של הדברה ירוקה היא לדוגמא הצבה של מלכודות שונות - ממש כמו כאלה שאנחנו מכירים מהסרטים המצוירים. 

מדובר במלכודות שממש לוכדות את המכרסם, או מלכודות שמדביקות אותו למשטח מסוים. לאחר מכן, ניתן כמובן לשחרר את המכרסם בכל אזור אחר בו הוא לא יוכל להזיק לנו. 

קיימת גם אפשרות לשימוש במשרוקית מיוחדת המשמיעה צלילים בתדרים שעבור המכרסמים נשמעים איום ונורא - מה שמוציא אותם מהחורים ומסלק אותם מהאזור. 

מה שמיוחד בשתי השיטות האלה היא העובדה שהן לא רעילות, לא מסוכנות לאף אחד מיושבי הבית, וגם לא מזהמות את הסביבה.

אז אם אתם מעוניינים בחברת הדברות מקצועית בהרצליה חייגו עוד היום 072-258-7868

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!