מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

חברת הדברות בחולון?

חברת מאסטר הדברות מספקת שירותי מדביר בתל אביב כבר למעלה מ-10 שנה, בראשון לציון ובכל איזור המרכז, השרון והדרום, עם צוות מדבירים אמין ומקצועי, בעל רישיון הדברה.

דוגמה לבעיית מזיקים

גרים בחולון וסובלים מבעיית מכרסמים? אין צורך להיכנס לבהלה. 

אמת, מכרסמים הם צרה צרורה, אבל אם תזמינו חברת הדברה מקצועית, אין סיבה שתסבלו מהבעיה לאורך זמן.

כנגד מכרסמים יש שיטות רבות של ריסוס וחיטוי, וכן שיטות של הדברה ירוקה, שאף היא יעילה מאד כנגד מכרסמים. 

לא משנה אם יש לכם מכרסם אחד או רבים, ולא משנה באיזה סוג מכרסם מדובר - למרות שהם בעייתיים, מדביר מקצועי יוכל לטפל בהם בפשטות ובקלות, ואף יוכל לטפל בבעיות נוספות של מזיקים נוספים כגון טרמיטים, נמלים, תיקנים וכיו"ב. אבל לפני כן, בואו נכיר קצת את האויב....

עכבר או חולדה?

במדינת ישראל, בפרט באזור המרכז, קיימים שלושה סוגי מכרסים: העכבר המצוי, חולדת החוף, וחולדה מצויה. המכרסמים נבדלים זה מזה בעיקר במאפיינים שלהם. אגב, זו הזדמנות מצוינת לבדוק, האם כאשר אתם מזמינים הדברת מזיקים בחולון האם המדביר הוא אכן מקצועי ואמין - מדביר בחולון שידע להבדיל בין סוגי המכרסמים ובמאפיינים שלהם הוא כנראה כזה שאפשר לסמוך עליו. לדוגמא, עכבר מצוי חי בעיקר במחילות שונות ובפינות נסתרות ואפלות.

חולדת החוף מסתתר בעיקר במחילות למיניהן ובתוך הביוב, ואילו החולדה המצויה מופיעה בעיקר במקומות גבוהים כגון על עצים, אך גם יכולה להימצא במחילות שונות. 

למה חשוב להכיר את הסוגים השונים? מכיוון שכמו שראינו, כל אחד מהם נוטה לצוץ במקומות שונים. 

עצם העובדה שראיתם מכרסם מתרוצץ לשנייה בתוך החדר לא מעיד שאתם יודעים איפה הוא חי רוב הזמן - האם בביוב? האם בחור קטן בקיר? האם על הגג? לכן אין טעם לנסות לתפוס אותו בעצמכם .

מהן השיטות?

שיטה ראשונה, בריאה מאד לסביבה ולא מזיקה היא שיטה של השמעת קולות בתדרים שצורמים במיוחד למכרסמים, אך לא נשמעים כלל לבני האדם. שיטה זו אמנם לא יעילה נגד כל המכרסמים אבל במקרים רבים היא יעילה מאד, אף אם יש לכם כמות גדולה מאד של מכרסמים בבית. מדביר גם יכול להשתמש בשיטה נוספת כגון הצבת מלכודות. שיטה זו של הדברת מזיקים נוחה בעיקר אם יש עכבר או שניים - הרי לא נרצה למלא את הבית כולו במלכודות. גם הצבת רעלים היא פיתרון יעיל, אבל חשוב לשים אליו לב - דברו עם מדבירים שהזמנתם, וודאו כי הרעל משפיע רק לאחר מספר שעות. למה זה חשוב? כי ילדים וחיות מחמד נוטים לדחוף דברים לפיהם. לכן אם זה קרה - צריך פשוט להוציא את החומר החוצה מבלי לחשוש.

אז אם אתם מעוניינים בחברת הדברות מקצועית בחולון חייגו עוד היום 072-258-7868

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!