מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

מחפשים חברת הדברות בקדימה?

מושבת קדימה שמהווה חלק מהמועצה המקומית קדימה - צורן ממוקמת מעט צפונית לכפר סבא מדרום מזרח לעיר נתניה. 

בינה לבין צורן מפריד יער קסום שנקרא יער קדימה שממנו לא אחת פולשים מזיקים שונים לבתי המושבה ומשפיעים באופן שלילי על איכות חיי התושבים המתגוררים בהם. 

בעבר הרחוק מצבם הכלכלי והחברתי של תושבי קדימה לא היה מזהיר בלשון המעטה אך בשני העשורים האחרונים יותר ויותר משפחות צעירות ומבוססות גילו את הקסם הכפרי במושבה ובנו בה את ביתם. 

כתוצאה מכך איכות החיים במושבה השתפרה פלאים, אך קשה לדבר על איכות חיים גבוהה כשהבית שורץ מקקים, כשהגג סובל מלשלשת יונים וכשבין הרגליים מתרוצצים עכברים, הלא כך?

במידה ואתם מתגוררים במושבה קדימה ומעוניינים להעביר את ביתכם טיפול מונע לקראת הקיץ או להיפטר אחת ולתמיד מבעיית הנמלים, המקקים או הטרמיטים שמעיבה על חייכם, זה הזמן להכיר את המומחים של חברת מאסטר הדברות – החברה שמהווה את חוד החנית של תחום ההדברה במדינת ישראל כבר למעלה משלושה עשורים.

ומה לגבי החצי השני?

היישוב הקהילתי צורן הוא יישוב צעיר יחסית שנוסד רק בשנת 1992 במסגרת פרויקט שבעת הכוכבים שתכננה האדריכלית המפורסמת רחל ולדן. בתחומי היישוב גרות משפחות צעירות רבות שאיכות החיים בדגש על הבריאות הטובה עומדת לנגד עיניהם בכל עת. לראיה יש להזכיר את ההתנגדות הגדולה לאתר השידור הלל ששכן בתחומי היישוב עד לשנת 2003 וסולק משם בעקבות המחאה של התושבים במקום. בהתאם לכך, לתושבי צורן ישנה מודעות גבוהה לסכנה שבהידבקות במחלות שמפיצים מינים שונים של מזיקים שעלולים לפלוש לבתי היישוב.

החדשות הטובות הן שחברת מאסטר הדברות, החברה המובילה את תחום ההדברות בישראל מעניקה משירותיה לא רק לתושבי קדימה, אלא גם לתושבי צורן שמעוניינים לנהל חיים שקטים וכפריים ללא פולשים מיותרים וללא לשלשת יונים על מכוניותיהם. 

במידה וגם אתם מתגוררים בצורן ומעוניינים לשם שינוי להעביר קיץ ללא תיקנים או מקקים ומבלי שתצטרכו להטמין מלכודות עכברים חובבניות ולא יעילות, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המומחים של מאסטר הדברות ולהיפטר מהצרה המציקה אחת ולתמיד.

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!