מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

מדביר באזור קרית אונו

לחברת מאסטר הדברות רישיון הדברה, והיא מתמחה בהדברת כל סוגי המזיקים גם בקרית אונו ובכל איזור המרכז, עם צוות מנוסה ושירות איכותי, כבר למעלה מ-30 שנה.

אנו מטפלים בכל סוגי ההדברות, לדוגמא עש:

לפני שאתם מזמינים ריסוס וחיטוי כדאי להכיר קצת את עולמם של העשים ומה הם עושים. עשים עשויים אולי קצת להזכיר טרמיטים משום ששניהם מחבלים בחלקים שונים בבית. הטרמיטים בעץ והעשים בבדים. אולם אין זה אומר כמובן, כי הדברת טרמיטים כמוה כהדברת עשים.

בישראל יש כמה סוגים נפוצים של עשים כגון עש הפרוות שכשמו כן הוא - אוהב מאד מאד פרוות ולכן נטפל מאד לשטיחי פרווה, וכמו כן גם לבדים שונים. 

לעומתו יש את חיפושית העוריות, שאכן כשמה, איננה בוחלת אף באכילה של חלקים שונים בבית שלנו שעשויים מעור, כמו מעילים, נעליים או ספות, וכמובן גם בדים שונים אחרים. אגב, למרות שלכל עש יש "העדפות" שונות במזון שלו, הרי כולם מזיקים באותה מידה, ונגד כולם כדאי להזמין מדביר מקצועי שיטפל בהם, משום שעשים גם מתרבים בקצב מסחרר. נקבת העש מטילה עד כ200 ביצים בהטלה אחת. זה לא הזמן לקחת סיכונים, וכדאי להזמין מדביר כנגד עשים בהקדם האפשרי.

למי כדאי לפנות ומתי?

בעיקרון, אם כבר זיהיתם קצת עשים בבית, אבל כאלה שעוד לא גרמו נזק, כדאי מאד לפקוח עיניים ולהיות זהירים מאד, כי כפי שהזכרנו עשים מתרבים במהירות. 

כדאי גם לאוורר בגדים שנמצאים באחסון ולהשתמש בחומרי נפטלין שונים שיעילים נגד התרבות של עשים. 

יודגש, כי נגד עש יעיל אך ורק טיפול של ריסוס ע"י מדביר מקצועי, ואין כיום שיטה של הדברה ירוקה, או בכל מקום אחר, שתהיה יעילה נגד עשים.

אז אם אתם מעוניינים בחברת הדברות מקצועית בקריית אונו הארץ חייגו עוד היום: 072-258-7868

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!