מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

חברת הדברות ברמת גן?

חברת מאסטר הדברות - חברת הדברות בעלת רישיון הדברה, עם ניסיון של למעלה מ-10 שנה בתחום ההדברות, ועם צוות מדבירים מוסמך בתל אביב, מציעה שירות הדברות ברמת גן ובכל איזור המרכז.

אם אתם גרים באזור גבעתיים - רמת גן אתם לבטח נהנים מכל היתרונות שגוש דן יכול להציע לכם - מצד אחד קירבה לתל אביב ולחיים שוקקים וסוערים, אבל המגורים הם בסביבה שקטה ופרברית. 

עם זאת, נראה לפעמים שהמגורים באזור המרכז דורשים מאיתנו טיפול רב במזיקים שתוקפים את הבית שלנו. 

דבר ראשון אפשר להירגע - אם אתם מזמינים מדבירים בגבעתיים רמת גן, אין זה אומר שזה קורה יותר מאשר למישהו שגר בחיפה או בבאר שבע - לצערנו כולם סובלים ממזיקים במידה שווה. 

כמו כן, אחד היתרונות שלכם הוא שאתם גרים במרכז, ולכן קל מאד למצוא מדביר בגבעתיים רמת גן, כי קיים שפע עצום של חברות הדברה שונות - אז איך בוחרים?

אפשר לבחון את הידע

ראשית, חשוב לוודא עם חברת הדברה האם היא בכלל מסוגלת לבצע את ההדברה הנ"ל. ישנם מדבירים רבים שיש להם רישיון לטיפול רק בחלק מהמזיקים ולא בכולם. 

אגב, הדברת טרמיטים דורשת רישיון לשימוש מיוחד בחומר נגד טרמיטים.

ריסוס, שריקה ומלכודות

לא תמיד חייבים למהר לפיתרון של ריסוס וחיטוי, נכון שמדובר בשיטה שעדיין יעילה מאד ואף הכרחית נגד מזיקים מסוימים כמו נמלים, אבל ישנם מזיקים רבים אשר נגדם אפשר להשתמש בשיטה של הדברה ירוקה. 

שיטה אחת של הדברה ירוקה, שיעילה מאד נגד מכרסמים ונגד יונים היא שיטה של השמעת צלילים בתדרים מיוחדים, שמאד צורמים למכרסמים וליונים - מדובר בשיטה שלא פוגעת כלל בבני אדם משום שהם לא שומעים בכלל את התדרים הנ"ל. 

שיטה זו לא דורשת מכם שום פינוי של המבנה או הכנה מיוחדת ובקיצור - שיטה נוחה מאד ויעילה מאד. 

קיימות גם שיטות נוספות כגון הצבת מלכודות ורשתות שונות, אשר גם הן עושות את העבודה כמו שצריך ועדיין לא מפריעות לנו לנהל אורך חיים תקין.

אז אם אתם מעוניינים בחברת הדברות מקצועית ברמת גן חייגו עוד היום 072-258-7868

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!