מאסטר הדברות לוגו
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו072-258-7868
חייגו עכשיו: 072-258-7868

שיטות ההדברה השונות

שיטות ההדברה השונות

בני האדם והמזיקים השונים אף פעם לא חיו טוב ביחד ופעמים רבות אנו נזקקים לשירותי הדברה מקצועיים, על מנת להרחיק את המזיקים מהבית ומהסביבה שלנו. עם בוא עונת הקיץ, הביקוש לשירותי הדברה שונים מגיע לשיא, בבתים פרטיים, במשרדים, במסעדות, באולמות אירועים, במשרדים, בבתי עסק שונים ובשדות חקלאיים הדברה – כל השיטות 

בני האדם והמזיקים השונים אף פעם לא חיו טוב ביחד ופעמים רבות אנו נזקקים לשירותי הדברה מקצועיים, על מנת להרחיק את המזיקים מהבית ומהסביבה שלנו. עם בוא עונת הקיץ, הביקוש לשירותי הדברה שונים מגיע לשיא, בבתים פרטיים, במשרדים, במסעדות, באולמות אירועים, במשרדים, בבתי עסק שונים ובשדות חקלאיים. המזיקים נמצאים בכל מקום, וכיום, באמצעות שיטות ההדברה השונות, ניתן לבצע ריסוס יעיל ויסודי כמעט בכל שטח. כאשר מדובר במזיקים כגון, נמלים, תיקנים, פרעושים וזוחלים שונים, יש לבצע ריסוס, כאשר סוג הריסוס צריך להיות מותאם לסוג המזיק. ישנם סוגים אחרים של מזיקים, כגון יונים, חולדות או עכברים, שעל מנת להרחיקם יש להשתמש בשיטות אחרות. מהן שיטות ההדברה הקיימות? הכל במאמר שלפניכם.

הדברה באמצעות תכשירים ביתיים

חומרי ריסוס ביתיים ניתן למצוא כיום בכל בית. חומרים מסוג זה יעילים במקרים בהם המזיקים מגיעים בתדירות נמוכה ולא בקבוצות. כאשר התופעה מחריפה, יש לפנות למדביר מקצועי בתל אביב או בכל מקום אחר בארץ, על מנת שיבצע ריסוס מקיף ויסודי.

הדברה כימית

שיטה זו היא השיטה הישנה והמוכרת לכולנו. מדובר בריסוס באמצעות חומרים כימיים, הנחשבים לרעילים ומזיקים לטבע ולסביבה. למרות חסרונה של השיטה, הדברה כימית נחשבת ליעילה ביותר וישנם סוגי מזיקים, כגון פרעושים, ששום שיטה אחרת לא תהיה יעילה על מנת להרחיקם לחלוטין.

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה היא ידידותית לסביבה ועושה שימוש בחומרים טבעיים, אשר אינם גורמים נזק. רעילותם של חומרים אלה הינה נמוכה ביותר. גם כאן, סוג ההדברה צריך להיות מותאם לסוג המזיק. ישנם מזיקים שלצורך הרחקתם ייעשה שימוש בכמות נמוכה ביותר של חומר כימי וישנם מזיקים אשר לא ייעשה שימוש כזה כלל על מנת להרחיקם. החומרים הירוקים מתפרקים מהר ולכן לא מצטברים רעלים בסביבה ועל פני הקרקע.

הרחקת יונים

גם היונים נחשבות למזיקים ופעמים רבות אנו עומדים חסרי אונים מול הריח והלכלוך שהן גורמות. כיום כמעט כל מדביר מקצועי מספק גם פתרונות שונים להרחקת יונים, כגון: הצבת דוקרנים גמישים על אדני החלונות, על הגגות, על הגגונים ובכל מקום בו היונים רגילות לשהות. שיטה נפוצה נוספת היא התקנת רשתות וישנם אמצעי הרחקת יונים נוספים, כגון: מתיחת חוטי ניילון או תיל, שימוש בתדר על קולי ועוד. כל השיטות להרחקת יונים נחשבות להומאניות, שכן הן אינן פוגעות ביונים בשום דרך, אלה רק מונעות מהן לחזור לאותו המקום.

הדברת חולדות ועכברים

עכברים וחולדות הם סוג נוסף של מזיקים, המצריך הדברה מתאימה. שיטת ההדברה במקרה זה מותאמת למקום בהם נפוצים מזיקים מסוג זה, כגון שדות ושטחים חקלאיים, בתים, אזורים עירוניים ועוד. שיטות ההדברה המקובלות ביותר הן הצבת מלכודות מסוגים שונים, פיזור פיתיונות רעילים ועוד.

אם אתם זקוקים לשירותי הדברה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל זמן ונשמח לעמוד לשירותכם

מאסטר הדברות  - שירותי הדברה מוסמכים, אמינים ובטוחים

072-258-7868
 הזמינו מדביר!